Sık Sorulan
Sorular

SSS

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden çok sık gelen
bazı sorular ve cevaplarımız.

Başlıca Ürünlerimiz, Sanda Personel Pro ve Sanda Muhasebe dir. Bunun yanında Firmalara özel yazılımlarımız vardır.

Programlarımız Ömür boyu Lisanslama yöntemi ile tek seferlik 2 Kullanıcılı olarak satışa sunulmaktadır. İlk Yıl Güncelleme ve Destek Hizmetimiz Ücretsizdir, takip eden yıldan sonra ücrete tabidir ve Asgari ücrete gelen zam oranı kadar fiyat artışları vardır. 2 Kullanıcıdan sonra kullanıcı başına fiyatlandırma mevcuttur. Fiyat Listemize Buradan Bakabilirsiniz

Teknik Destek Kanallarımız;
Sitemiz üzerinden Canlı Destek hizmeti,
Sitemiz üzerinden Destek Sayfası,
Whataspp hattımız üzerinden,
Sabit Telefonumuz olan 0224 215 14 80 telefonumuzdan,
Teknik Destek sağlamktayız. Uzaktan Bağlantı programları kullanarak Bilgisayarınıza bağlanıp gerekli teknik destek hizmetini vermekteyiz.

Güncellemelerimiz, Mevzuat değişkiliklerinde, Müşteri geri bildirimlerinde veya Hata düzeltmelerinde geliştirilmektedir. Programlarımız otomatik olarak her açılışta güncelleme kontrolü yapmaktadır, güncelleme geldiği taktirde ana ekranda güncellme düğmesi belirmektedir. Güncellemenin indirilebilmesi için Güncelleme ve Destek Hizmetinizin aktif olması gerekmektedir.

* Windows 7 İşletim Sistemi
* Freamework 4.8.1
* 2 GB RAM
* Veri tabanı büyüklüğüne bağlı olarak 250 GB Hardisk

Müşteri gizliliği ve veri güvenliği, şirketimiz için en yüksek önceliktir. Kişisel bilgileriniz, sadece hizmetlerimizi iyileştirmek ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kullanılır. Bu bilgiler, kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmaz ve en güvenli teknolojilerle korunur. Gizlilik Politikamıza Bu adresten ulaşabilirsiniz.
www.sandayazilim.com/gizlilik.php

30 gün ücretsiz deneme sürümlerini programlarımızın ilgili sayfasına tıklayarak indirebilirsiniz. Deneme sürümünü kullanabilmek için öncelikle kayıt talebinizin olması gerekmektedir, tarafınıza verilen müşteri numarası ile programın aktivasyon ekranından deneme sürümünü başlatabilirsiniz.

Programımızı Satın almak için 2 Farklı yöntem vardır.
1-Banka Havalesi
Progamın Lisans bedelini ödedikten sonra ödeme dekontunuzu tarafımıza ulaştırmanız durumunda gerekli Lisanslama işlemleri yapılmaktadır.
2-Kredi Kartı ile Ödeme
Ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda Lisans aktivasyon işlemini bize bildirmeden kendiniz programın aktivasyon ekranından yapabilirsiniz.

Programlarımız 30 gün ücretsiz olarak deneme süreci içerisinde talep olması durumunda uzaktan yardım edebiliriz. Yine Lisans satın alındıktan sonra talebinize göre uzaktan eğitim imkanı verilmektedir.

Programlarımızda 30 günlük deneme süresi olması sebebiyle , bu süre içerisinde programımızın kendi ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığı kararını verdikten sonra satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu süreçde yazılım lisansının iadesi veya iptali yapılmamaktadır.

Yazılımlarımızı Windows tabanlı olup masaüstü yazılım olarak çalışmaktadır.

Yazılım Güncellemeleri Manuel olarak kullanıcı tercihine bırakılmıştır. Güncelleme geldiğinde Kullanıcı bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Gerek Canlı Destek ile gerekse telefon üzerinden gelen destek taleplerimiz iş yoğunluğumuza bağlı olarak hemen yada müşterilerimize verdiğimiz zaman dorğultusunda yapılmaktadır. Olabildiğince Kısa sürede destek vermek için çaba sarfetmekteyiz.

Yazılımlarımız mevcut yasal kriterlerin dışına çıkmaması durumunda gelen taleplere göre geliştilmektedir. Firmaya özel olarak gelen istekler Firma ile istşare yapılarak, uygunluk durumuna göre modül olarak programa ilave edilmektedir. Firmalardan gelen özel istekler belirli bir ücrete tabi tutulmaktadır.

Güncelleme ve Destek Hizmeti(GDH); Yıllık olarak alınan bir bedeldir. Destek talepleri ve Yeni çıkan güncellemeler GDH süresi kapsamında kullanıcılara verilen hizmetlerimizdir. GDH Hizmeti aktif olmayan kullanıcılarımız bu hizmetlerden faydalanmamatadır. Yazılımınızın Güncel kalmasını ve tarafımızdan destek taleplerinizin oluşması için GDH Hizmetini Yıllık olarak yenilemenizi tavsiye ederiz. GDH süresinin yaklaşması ve bitmesi durumunda eposta ile ayrıca bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Talep Doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmetimiz bulunmaktadır.

Şimdi Destek Talebi Aç!

Her türlü teknik destek taleplerinizi destek sayfamızdan
oluşturabilir, bilgi e-postaları ile takip edebilirsiniz.

Destek Bileti Oluştur