Periyodik ve Rutin İş takibi
Hizmeti yapan Firmalara

İş Emirlerinizi soruncusza takip edebileceğiniz ve ekibinizi verimli yönetebilmenize olanak sağlayan faydalı bir yaızlımdır.

İş Takip Modülü;

Temizlik Hizmeti, İlaçlama Hizmeti v.b. gibi personel yönlendirerek iş takibi yapan işletmeler için periyodik ve rutin işleri takip ederek kayıt altına alabilecekleri ve ekibinizi planlı çalıştırarak işletmenize verim katabileceğiniz çok işlevsel ve kullanımı kolay bir modüldür.

Modül İçeriği

Bu Modül Sanda Muhasebe Programı ile birlikte çalışmaktadır. Modülü kullanmak için Sanda Muhasebe Yazılımı yüklü olmalıdır.

  • Periyodik İşlerin takibi.
  • Rutin günlük işlerin takibi.
  • Müşterileri carilerinin tutulması.
  • E-Fatura ve E-Arşiv ile kolay fatura düzenleme.
  • Ekibinin puantajının tutulması
  • İş Emirlerinizin Organizasyonu.

İş Planlarının oluşturulması:

Gelecek Tarihlerdeki iş planlarınızı oluştutarak, Haftalık, Aylık, Günlük veya Yıllık olarak periyodik iş takiplerinizi işlerinizin aksamadan sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Fatura:

Tamamlanan İşlerinizin kolayca faturaya aktarabilir hızlı bir şekilde E-fatura veya E-Arşiv oluşturup müşterilerinize anında gönderebilirsiniz..

Müşteri Cari Takibi :

Hizmet verdiğiniz müşterilerinizin cari hesap durumlarını takip edebilir, Ön muhasebe programımız ile kolayca entegrasyonunu yapabilir muhasebe işlerinizi takip edebilirsiniz.

Ekibinizin verimli kullanımı:

Yapılan işlerde ekip görevlendirmesi sayesinde, hangi iş emrinde hangi ekip çalışanızın görev aldığını kolayca tespit edebilir, Puantaj kayıtlarını tutarak Sanda Muhasebe Personel Modülüne hızlı bir şekilde aktarıp maaş hesaplamalarını yapabilirsiniz.

Yazılımımız, sizin ihtiyaçlarınıza uygun esnek bir yapı sunar ve sürekli olarak güncellenir. İş süreçlerinizi kolaylaştıran ve büyümenize destek olan bu çözümle tanışmak için sizi ücretsiz bir demo almaya davet ediyoruz.