Personel Hizmeti Hakediş Hazırlama

Personel Hizmeti verdiğiniz müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde Hakediş oluşturup Faturalandırma süreçlerinizi hızlandırın.

Personel Hakediş Modülü;

Personel Hizmeti verdiğiniz müşterilerinizin, personel hakedişlerini kolaylıkla oluştrmanıza olanak sağlayan Sanda Muhasebe modülü içinde kullanabileceğiniz Ön Muhasebe Yazılımı için ek modüldür.

Modül İçeriği

Bu Modül Sanda Muhasebe Programı ile birlikte çalışmaktadır. Modülü kullanmak için Sanda Muhasebe Yazılımı yüklü olmalıdır.

  • Personel Puantajlarının oluşturulması.
  • Hizmet hakedişlerinin sorunsuzca oluşturulması.
  • E-Fatura ve E-Arşiv ile kolay fatura düzenleme.
  • Müşteri Cari hesaplarınızın takibi.
  • Temel Ön Muhasebe İşlemleri.

Personel bazlı maliyet tanımlama:

Hizmet verdiğiniz müşterileriniz ile yapılan fiyat anlaşmasına bağlı olarak( aylık veya günlük) maliyet kalemlerinizi oluşturup personelleriniz ile ilişkilendirme yapılarak Hakediş paremetreleri oluşturulur.

Puantaj ve Bordro:

Sanda Muhasebe programı ile birleşik bir şekilde çalışan bu modülde puantaj ve bordro hazırlama kısımları çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılır.

Hakediş oluşturma:

Faturalandırma işlemine geçilmeden önce girilen puantaj ve bordro verilerine göre tanımlı maliyet kalemlerini dikkate alarak hakediş tablosunun oluşturulması sağlanır. Hakediş oluştuktan sonra faturaya aktarım yapılarak E-Fatura veya E-Arşiv faturaların düzenlenmesi kolaylıkla ypaılmış olur. Faturası oluşmuş bir hakediş cari hesaplara otomatik olarak işlenir.

Müşteri Cari Takibi :

Hizmet verdiğiniz müşterilerinizin cari hesap durumlarını takip edebilir, Ön muhasebe programımız ile kolayca entegrasyonunu yapabilir muhasebe işlerinizi takip edebilirsiniz.

Yazılımımız, sizin ihtiyaçlarınıza uygun esnek bir yapı sunar ve sürekli olarak güncellenir. İş süreçlerinizi kolaylaştıran ve büyümenize destek olan bu çözümle tanışmak için sizi ücretsiz bir demo almaya davet ediyoruz.